(Z uwagi na restrykcje związane z Covid-19 plan może ulec zmianie.)

PIĄTEK 6.11 godz. 14 – 22 

Temat: Krajowa Służba Komunii 

Godz. 

13:00 – 14:00 rejestracja, lunch, kawa

14:00 -14:15 Powitanie – prowadzący – Michał Nikodem, wstęp – abp GR

14:15 – 14:30 Modlitwa

14:30 – 15:15 Słowo: J. P. Flores: CHRIS z perspektywy Międzynarodowej Służby Komunii

15:15 – 16:15 Wywiad: kard. Kevin Farrell; Wizja i zadania dla Krajowych Służb Komunii

16:15 – 16:30 przerwa

16:30 – 18:00 Małe grupy, wprowadzenie abp Grzegorz Ryś

18:00 – 19:00 świadectwa/dzielenie z małych grup – prowadzenie abp GR

19:00 – 20:00 kolacja

20:00 – 22:00 Uroczyste powołanie Krajowej Służby Komunii – uwielbienie, celebracja ekumeniczna i błogosławieństwo, kard Tagle, abp GR, David Hathaway, Prado Flores, bp A. Siemieniewski i bp A. Przybylski, bp. Włodarczyk)

20:00 – powitanie nowych gości, uwielbienie Mocni w Duchu

20:30 – modlitwa za KSK

20:45 – D. Hathaway – głoszenie kerygmatu

21:45 – modlitwa o uzdrowienie i świadectwa

22:30 – zakończenie

CCC2 – Całe Ciało, Całą Ewangelię, Całemu Światu – w stronę CHARIS

„Jeden Duch i jedno serce ożywiały wszystkich wierzących….” Dz. 4, 32

SOBOTA 7.11

8:00 – 9:00 Eucharystia w Katedrze (Tagle – przewodniczenie, abp – Słowo)

9:00 – 10:00 Rejestracja, śniadanie

10:00  START, Powitania, ogłoszenia, 

10:15 – 10:40 modlitwa (prowadzący i zespół uwielbienia)

10:40 – 13:30 BLOK I – Temat: CHARIS

10:40 – 11:30 Michelle Moran „Charis jako służba dla całej odnowy” 

11:30 – 11:45 o. Raniero Cantalamessa: „Odnowa charyzmatyczna w służbie dla całego kościoła”

11:45– 12:00 krótka przerwa 

12:15 –  13:00 Panel I (J. Fichtenbauer, J. P Flores, Michelle Moran), prowadzący K. Sobczyk

13:00 – 13:30 panel II (członkowie Krajowej Służby Komunii), pytania o CHARIS w Polsce

13:30 – 15:00 – przerwa obiadowa

15:00 – 18:30 BLOK II – Temat: DUCH ŚWIĘTY

„Wszyscy bowiem w jednym Duchu zostaliśmy ochrzczeni, aby stanowić jedno ciało…”  

I Kor. 12, 13

15:00 – 15:15 – pieśń, powitanie, film, ogłoszenia

15:15 – 16:30 – Charles Whitehead, „Łaska Chrztu w Duchu Świętym dla każdego wierzącego”

16:30 – 17:00 – przerwa, dojście do sal seminaryjnych

17:00 – 17:40 – seminaria I tura – różne przejawy strumienia łaski (potrzeba wprowadzających)

  1. Bp. A Siemieniewski – D. Św. Odnawia Kościół – rys historyczny
  2. Krystyna Sobczyk – Duch Święty odnawia naszą modlitwę
  3. Marcin Zieliński – Duch Święty uzdrawia
  4. Bp A. Przybylski – Duch Święty daje pragnienie świętości życia

17:45 – 18:30 seminaria II tura

  1. Mary Healy – Duch Św. Prowadzi do jedności
  2. O. Andrzej Bujnowski (nie potwierdzony) – Duch Św. odnawia modlitwę – uwielbienie (strefa Chwały)
  3. Jose Prado Flores – Duch Św. daje pragnienie ewangelizacji
  4. Charles Whitehead – Teologiczne i biblijne spojrzenie na Chrzest w D. Św. 

18:30 – 19:30 – kolacja

19:30 – 22:00 BLOK III – Temat: JEDNOŚĆ 

„…aby stanowili jedno, tak jak My jedno stanowimy…” –  J. 17, 22

19:30 – 20:15 – wprowadzenie, pieśń, 

abp Grzegorz Ryś: „Ekumenizm Ducha”, 

dr Mary Healy – wywiad on line

20:15 – 21:00 – panel (abp G. Ryś + goście) – ekumeniczny poważny dwugłos.

21:00 – 22:15 – modlitwa o jedność (abp G. Ryś + goście)

22:15 – zakończenie programu sobotniego

NIEDZIELA 8.11

9:00 – 12:30 BLOK IV – Temat: Posługa ubogim

„Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” – Mt. 25, 40

9:00 – 9:10 Katedra 

9:10 – 9:30 modlitwa (prowadzący i zespół uwielbienia)

9:30 – 11:00 Eucharystia w Katedrze, kard. L. A. Tagle – homilia: „Spotkanie Chrystusa w niesieniu miłosierdzia ubogim”.

11:00– 11:30 przerwa kawowa, przejście do Katedry k. Ewangelickiego

11:45 – 12:30 – s. Chmielewska „Radość dawania potrzebującym”

12:30 – 13:15 świadectwa: Małgorzata Słomka,  Artur Pawłowski

13:15 – 14:30 – obiad/lunch

14:30 – 18:00 BLOK V  – Temat: Ewangelizacja

„Gdy Duch Święty zstąpi na was otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami…”

Dz. 1, 8

14:30 – 14:45 – pieśń, powitanie, film, ogłoszenia

14:45 – 15:45 – kard. LA Tagle: „Niesienie świadectwa w mocy Ducha Świętego” 

15:45 – 16:15 – ks. K. Marcjanowicz: „Formy świadectwa w Nowej Ewangelizacji” 

16:15 – 16:30 – przerwa

16:30 – 17:15 – panel Panel: Różnorodność posług i form ewangelizacyjnych

(ks. Marcjanowicz, ks. Potrapeluk, o. K. Czerwionka, …)

17:15 – 17:30 – podziękowania

17:30 – 18:00 – Uwielbienie i modlitwa rozesłania (obecni biskupi i goście)


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *